loading

1396/12/08
کارگاه آموزشی

کارگاه آموزشی "به‌عنوان استارت‌آپ اگر ندانیم کجا هستیم به کجا می‌رویم و چگونه؟ محکوم‌به شکست هستیم" برگزار شد

 

کارگاه آموزشی "به‌عنوان استارت‌آپ اگر ندانیم کجا هستیم به کجا می‌رویم و چگونه؟ محکوم‌به شکست هستیم" مورخ 8 اسفندماه 1396در سالن همایش پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار شد. این کارگاه آموزشی که از طرف مرکز توانمندسازی و تسهیل‌گری کسب‌وکارهای نوپا فاوا در زنجان برگزار می‌شد با حضور مهندس آرش دیانتی، مدرس این کارگاه و جمعی از مدیران شرکت‌ها و کسب‌وکارهای مستقر در پارک، دانشجویان و علاقه‌مندان به کارآفرینی تشکیل یافت.

در این کارگاه آموزشی، به مدت 4 ساعت راهکارها و گام‌های عملی برای کارآفرینی تشریح شد و مهندس دیانتی با توجه به تجربه فعالیت و دانش کارآفرینی خود، به زبان علمی و درعین‌حال ساده و گویا، چالش‌ها و موانع کارآفرینی در ایران را توضیح دادند و روش‌های ساخت‌یافته‌ای که منجر به موفقیت یک کارآفرین یا یک گروه کارآفرینی می‌شود را به‌خوبی برای حاضرین بیان کردند.

خلق ایده و تولید محصول، گروه سازی و نقش تیپ‌های شخصیتی در موفقیت کسب‌وکارها، تجاری‌سازی و فروش، جایگاه و نحوه ترسیم مدل و طرح کسب‌وکار، شناخت نیازها و خواسته‌های مشتریان، لزوم تعامل و حضور کسب‌وکارها با بازار برای درک صحیح نیازهای مشتریان و ... از موضوعات موردبحث در این کارگاه بود و با مثال‌های کاربردی، این مفاهیم ارائه گردید.

لازم به توضیح است مرکز توانمندسازی و تسهیل گری کسب‌وکارهای نوپا فاوا در زنجان که مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان است، به‌منظور حمایت و راهنمایی کسب‌وکارهای نوپا به‌خصوص کسب‌وکارهای نوپا در حوزه  فناوری اطلاعات و ارتباطات، اقدام به برگزاری کارگاه‌های آموزشی می‌کند که شرکت در این کارگاه‌ها کاملا رایگان بوده و برای شرکت‌کنندگان گواهی شرکت در این کارگاه‌ها ارائه می‌گردد.

تصاویر کارگاه را ببینید:

تصویر 1

تصویر 2