loading

1396/12/01
کارگاه آموزشی برای مدیران شرکت های نوپا،  صاحبان ایده و علاقه مندان به کارآفرینی

کارگاه آموزشی برای مدیران شرکت های نوپا، صاحبان ایده و علاقه مندان به کارآفرینی

 

کارگاه یک‌روزه با عنوان "به‌عنوان استارت اگر نمی‌دانیم کجا هستیم، به کجا می‌رویم و چگونه؟ محکوم‌به شکست هستیم" در تاریخ 8 اسفندماه 1396 از ساعت 9 صبح الی 13 در سالن همایش پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان برگزار می‌شود.

مرکز توانمندسازی کسب‌وکارهای نوپا فاوا در زنجان برگزارکننده این دوره است و جناب آقای آرش دیانتی، مدرس و مشاور کارآفرینی در پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان به تدریس این دوره خواهند پرداخت.

مخاطبین این کارگاه آموزشی پرمحتوا و کاربردی، صاحبان ایده‌های نوآورانه، گروه‌های فناور، مدیران شرکت‌های نوپای استان زنجان و تمامی علاقه‌مندان به کارآفرینی هستند که می‌توانند به‌صورت رایگان در این دوره شرکت نمایند. به شرکت کنندگان، گواهی شرکت در این کارگاه آموزشی ارائه می شود.

در این کارگاه آموزشی به‌صورت تخصصی مباحث زیر ارائه می‌شود:

- تیپ‌های شخصیتی و کارآفرینی

- استراتژی کسب‌وکار و ارزش حیاتی آن

- ابزارها و فن‌های تجاری‌سازی فناوری

- کاهش ریسک با اجرای فرآیند توسعه مشتری

لازم به توضیح است که مرکز توانمندسازی کسب‌وکارهای نوپا فاوا در استان زنجان واقع در پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان، به‌منظور حمایت از کارآفرینان و توسعه و رشد کسب‌وکارهای نوپا در استان، اقدام به برگزاری کلاس‌ها و کارگاه‌های آموزشی می‌نماید که کارگاه  "به‌عنوان استارت اگر نمی‌دانیم کجا هستیم، به کجا می‌رویم و چگونه؟ محکوم‌به شکست هستیم" نیز از سری کارگاه‌های آموزشی این مرکز است.

پوستر کارگاه  "به‌عنوان استارت اگر نمی‌دانیم کجا هستیم، به کجا می‌رویم و چگونه؟ محکوم‌به شکست هستیم" اینجا ببینید.