loading

1394/09/09
راهیابی بازی شلیک های آتشین به جمع 51 طرح برتر ملی در جشنواره VCCUP شریف

راهیابی بازی شلیک های آتشین به جمع 51 طرح برتر ملی در جشنواره VCCUP شریف

 

بازی شلیک های آتشین که محصولی از شرکت دانش بنیان عصر تجارت مجازی افرند می باشد توانست در بین 51 طرح برتر ملی جشنواره VCCUP شریف قرار گیرد. هفتمین جشنواره کسب و کار شریف که میزبان صدها طرح فناورانه از سوی شرکت های مختلف بود، در آبان ماه 94 پس از چند مرحله داوری و پایش، 51 طرح برتر را جهت ورود به مرحله نیمه نهایی داوری منتشر نمود. در این جشنواره از ده ها داور و منتور در حوزه های مختلف فناوری بهره گرفته شده است تا همگام با داوری طرح ها، آموزش های مناسب و کاربردی نیز در اختیار صاحبان طرح ها و کسب و کارها قرار گیرد.

بازی شلیک های آتشین که اولین بازی سه بعدی آنلاین، چندکاربره و بلادرنگ در ایران می باشد، توانسته است نظر داوران این دوره از جشنواره را به خود جلب نموده به مرحله نیمه نهایی این چالش فناورانه راه یابد.

شرکت عصر تجارت مجازی افرند، مجری بازی شلیک های آتشین، یکی از واحدهای فناور و دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری علوم پایه زنجان و واحد تحقیق و توسعه مرکز رشد دانشگاه فردوسی مشهد می باشد که از سال 1391 با ایده ساخت بازی های سه بعدی آنلاین و چند کاربره، تحقیق و پژوهش در این حوزه را شروع و موفق به کسب درجه دانش بنیانی در حوزه بازی سازی از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری شده است.