واحدهای فناور مستقر در دوره پارک

زمینه فعالیت : ارائه خدمات تخصصی آزمایشگاهی، آموزشی و نرم افزار در حوزه بسپار
نام شرکت : زمین معدن طارم
زمینه فعالیت : خدمات آزمایشگاهی و طراحی مهندسی (اکتشافات معدن، آب و پسماند)
زمینه فعالیت : طراحی و اجرای نرم افزارهای سفارشی – پلتفرم پایش آنلاین
زمینه فعالیت : ساخت و تولید تجهیزات حفاظتی و کنترل از راه دور شبکه های توزیع نیروی برق
نام شرکت : فتح نور میهن
زمینه فعالیت : طراحی و ساخت تجهیزات اندازه‌گیری دقیق اپتیکی
زمینه فعالیت : تولید نرم افزار، خدمات امنیت سیستم‌های برق، خدمات امنیت اطلاعات
زمینه فعالیت : سازنده دستگاه‌های تله‌متری و سیستم‌های اسکادا و سافت‌استارتر
زمینه فعالیت : شرکت فناوری رایانت زنجان فعال در زمینه یادگیری الکترونیکی میباشد. در این مسیر با طراحی و پیاده سازی فرآیندهای یادگیری الکترونیکی اقدام به ارائه خدمات در زمینه آموزش و یادگیری الکترونیکی در قالب محصولاتی چون سامانه مدیریت یادگیری سمین یاد نموده است. عمده ترین ویژگی این خدمات توجه بیش از پیش به محیط یادگیری شخصی(PLE) و ویژگیهای شخصی و رفتاری یادگیرنده میباشد. در کنار امکانات عمومی یادگیری الکترونیکی استفاده از خدمات توصیه گری می تواند در بهبود هر چه بیشتر مطالع و یادگیری موثر واقع گردد.
زمینه فعالیت : طراحی، مهندسی و ساخت انواع وسایط نقلیه الکتریکی و هیبریدی و قطعات وابسته
نام شرکت : هوش داده هدف
زمینه فعالیت : تولید کننده نرم افزارهای مانیتورینگ مراکزدیسپچینگ و تولید سخت‌افزارهای جمع آوری داده از واحد زیر ساختی
زمینه فعالیت : تولید و توسعه انواع نرم افزار
نام شرکت : ایمن نانو فام
زمینه فعالیت : تولید نسل سوم نانو مکمل های معدنی خوراک دام، طیور، آبزیان، اسب و حیوانات خانگی
نام شرکت : پليمر مانا طب
زمینه فعالیت : تولید کننده ضدعفونی کننده های بیمارستانی درمانی دانش بنیان تولیدی نوع 2 تحت نظارت اداره دارو و مواد تحت کنترل سازمان غذا و دارو برند تجاری : U.R
زمینه فعالیت : شرکت راهکارهای صنعتی هماهنگ، در زمینه راه حل های صنعتی و تجهیزات آزمایشگاهی فعالیت می کند. راه حل های صنعتی ارائه شده شامل خدمات طراحی و مهندسی، ماشین سازی، طراحی فرایند تولید و مشاوره های افزایش بهره وری تولید و محصولات تجهیزات آزمایشگاهی شامل جداساز مغناطیسی و سنگ شکن فکی آزمایشگاهی با قابلیت های ویژه است.
زمینه فعالیت : همراه افزار راسا از سال ۱۳۹۷ در زمینه‌ی ارائه‌ی راهکارهای موبایلی فعالیت نموده و تا کنون به شرکت‌های همچون آسان پرداخت پرشین، پیک آسا، همکاران سیستم، همراه اول و ... ارائه‌ی خدمات نموده است. زمینه های فعالیت شرکت عبارتند از : 1. ارائه‌ی راهکارهای موبایلی 2. ارائه نرم‌افزار‌ در حوزه‌ی زبان انگلیسی
زمینه فعالیت : 1. خدمات آزمایشگاهی علوم زمین و معدن 2. خدمات اکتشاف و استخراج معدن ژئوفیزیک 3. مشاوره علمی در زمینه علوم زمین معدن و ژئوفیزیک 4. برگزاری دوره های آموزشی تخصصی علوم زمین و معدن و معدن خدمات آزمایشگاهی و نرم افزار
زمینه فعالیت : این شرکت به عنوان یکی از مراکز تحقیقاتی خصوصی در صنعت برق ایران با بهره‌گیری از توان علمی، فنی و تکنولوژی داخلی و خارجی ضمن ارائه خدمات آموزشی، پژوهشی و اجرایی براساس به روزترین مبانی علمی و فنی، در زمینه نظارت بر تست، راه اندازی و مانیتورینگ، تحلیل و شناسایی خطای های ترانسفورماتور و عمر سنجی و همچنین بومی سازی دانش ساخت تجهیزات وارداتی وتوسعه محصول فعالیت داشته، گام‌های اساسی را در راستای توسعه کمی و کیفی تحقیقات کاربردی صنعت برق، تدوین و توسعه نرم افزارهای تخصصی برداشته است.
زمینه فعالیت : تولید کننده و توزیع کننده دوربین‌های تصویربردار فراطیفی قابل حمل
زمینه فعالیت : "پرینت سه‌بعدی" به عنوان یکی از روش‌های ساخت با مشکل سرعت پایین روبروست. با وجود تلاش‌هایی که برای حل مسائلی از جمله بهبود خواص مکانیکی قطعات، تنوع روش‌های ساخت افزایشی (بجز FDM) ، همچنین پرینت سه‌بعدی فلزات در کشور صورت گرفته، اما سرعت پایین فناوری موجود چندان مورد توجه نبوده است. تیم نوین‌نگار با تمرکز بر رفع این مشکل ضمن حفظ کیفیت پرینت، موفق به ساخت اولین پرینتر سه‌بعدی FDM فوق سریع در کشور شده است. علاوه براین، نوین‌نگار خدماتی از جمله پرینت سه‌بعدی، اسکن سه‌بعدی و طراحی مهندسی نیز ارائه می‌دهد.
نام شرکت : درسا ژن باختر
زمینه فعالیت : شرکت درساژن باختر از سال 1385 با حضور تعدادی از اساتید دانشگاه زنجان با هدف افزایش بهره‌وری در گوسفند بومی در قالب یک طرح پژوهشی با مشارکت دانشگاه زنجان و جهاد کشاورزی طراحی شده است. تا سال 1390، طرح در گله تحقیقاتی دانشگاه زنجان با محوریت انتقال ژن چند قلوزایی، به صورت کاملا بسته اجرا گردید و پس از مشاهده‌ی نتایج مثبت ، محصول تجاری‌سازی گردیده و اقدام به فروش قوچ‌های اصلاح شده و ارائه‌ی خدمات اصلاحی، مشاوره‌ای و آزمایشگاهی در گله‌های تحت پوشش جهاد کشاورزی و سپس شرکت‌های کشت و صنعت نمود. اخیرا با ایجاد ایستگاه تحقیقاتی کامل‌تری در حومه زنجان و ایده‌ای جدید در خصوص صفات دیگر تولید‌مثلی قصد گسترش فعالیت‌های خود و تولید محصول با کیفیت بیشتری را دارد.
زمینه فعالیت : انجام انواع خدمات تخصصی امنیت اطلاعات