loading

1397/01/20
فراخوان ثبت‌نام نشست بهره برداری از فناوری‌های داخلی در توسعه شهرک‌های صنعتی

فراخوان ثبت‌نام نشست بهره برداری از فناوری‌های داخلی در توسعه شهرک‌های صنعتی

 

با همکاری مرکز فن‌بازار ملی ایران و معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و شرکت توسعه ارتباطات بازار شریف(تابش) در خصوص استفاده از ظرفیت و توانمندی فناوران بومی، به منظور رفع نیازهای فنی و فناوری در خصوص توسعه شهرک‌های صنعتی و حمایت از تولیدات و دستاوردهای داخلی در این حوزه، مرکز فن‌بازار ملی ایران(زیر مجموعه پارک فناوری پردیس) در نظر دارد، "نشست بهره برداری از فناوری‌های داخلی در توسعه شهرک‌های صنعتی" را با هدف معرفی دستاوردها و سطح توان فنی مهندسی شرکت‌های داخلی به مدیران عملیاتی و تصمیم سازان شهرک‌های صنعتی برگزار نماید. مخاطبین این رویداد متشکل از متخصصین و مسئولین حوزه شهرک‌های صنعتی از سراسر کشور خواهند بود.

این نشست یک روزه مبتنی بر برپایی نمایشگاه ویژه شرکت‌های منتخب و برگزاری جلسات تخصصی B2B(بنا به درخواست بازدیدکنندگان) حول محورهای اصلی رویداد می باشد. در ابتدای نشست، شرکت‌های منتخب در قالب نمایشگاه، دستاوردها اعم از محصولات و فناوری‌های خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد. در ادامه نیز جلسات مذاکره تخصصی برگزار خواهد شد. همچنین کارگزاران تبادل فناوری مرکز فن بازار ملی نیز برای تسهیل فروش و توسعه بازار محصولات شرکت‌های دانش بنیان در این رویداد حاضر خواهند بود.

فرم ثبت نام این برنامه از طریق پرتال مرکز فن بازار به نشانی www.techmart.ir در دسترسی می باشد و شرکت‌های فناور و دانش بنیان مستقر در پارک علم و فناوری دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان می توانند برای شرکت در این نشست تا 30 فروردین‌ماه 1397 نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

فایل پیوست