loading

1395/07/19
از سوی معاونت علمی و فناوری; فعالیت انجمن «مدیران مراکز دانش بنیان» غیرمجاز اعلام شد.

از سوی معاونت علمی و فناوری; فعالیت انجمن «مدیران مراکز دانش بنیان» غیرمجاز اعلام شد.

 

معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری طی بیانیه‌ای اعلام کرد: اخیرا برای یک همایش تبلیغاتی تحت عنوان «جشنواره تقدیر از شرکت‌های دانش بنیان» اطلاعیه ای از سوی یک انجمن صنفی با نام «مدیران مراکز دانش بنیان» منتشر شده است که با اخذ مبالغی، امکان عضویت در انجمن و حضور در این همایش تبلیغاتی را برای متقاضیان فراهم می کند.

در این بیانیه با اشاره به عدم تایید انجمن صنفی با نام «مدیران مراکز دانش بنیان» و «جشنواره تقدیر از شرکتهای دانش بنیان» از سوی معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور آمده است: بدینوسیله هرگونه ارتباط این برنامه تبلیغاتی با معاونت علمی تکذیب می شود.

در این بیانیه آمده است؛ " با توجه به ابهاماتی که در فرآیند اجرای برخی برنامه‌های تبلیغاتی وجود دارد، اکیدا توصیه می‌شود متقاضیان در این برنامه های تبلیغاتی شرکت نکنند.

به شرکتها توصیه می شود به اطلاعیه هایی درباره کمک به دریافت تایید دانش بنیان شرکتها، کمک به اخذ وام از صندوق نوآوری و شکوفایی و... توجه نکنند

سامانه www.daneshbonyan.ir، مسیر ارتباطی رسمی دبیرخانه کارگروه ارزیابی شرکتهای دانش بنیان با شرکت‌ها است و کلیه اطلاعیه‌ها و برنامه‌های رسمی امور شرکت‌ها و موسسات دانش‌بنیان، از این طریق اطلاع‌رسانی می شود".

همچنین مرکز مشاوره شرکت‌های دانش‌بنیان با شماره تماس ۰۲۱۸۳۵۳۳۰۳۰ آماده پاسخگویی به سوالات شرکت‌ها است و از شرکت‌ها تقاضا می شود موارد مبهم را به مرکز مشاوره شرکتهای دانش بنیان منعکس کنند.